KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14654358
nr 1465 4358
Alf Wesström
(1915-1982), Sverige
Oljemålning, Interiör. Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 72x102 cm
Kondition: slitage
Alf Wesström, svensk målare, tecknare och musiker född 1915, död 1982.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 2 maj 2022
kl 19:54:17
2/5 18:17:03
Alf Wesström
Läs mer om Alf Wesström